Przejdź do treści

Pamiętaj, aby mieć odpowiednią ilość pieniędzy w gotówce w dniu dostawy. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. W internecie można płacić każdą kartą, a więc zarówno kredytową, jak i debetową wydawaną do rachunku bankowego, czy nawet zwykłą pre-paidową.

Strategia dla poczatkujacych opcji binarnych

LPP S. Opracowaliśmy nowy Regulamin sklepu internetowego oraz nową Politykę prywatności, które zaczną obowiązywać w dniu 25 maja r. Z każdym z tych dokumentów będziesz mógł zapoznać się na naszej stronie www.

Dlaczego płatności kartą na myjni powinny być standardem?

Linki do wskazanych dokumentów znajdą Opcje platnosci również wszędzie tam gdzie podczas odwiedzania naszej strony masz do czynienia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych czy na regulamin sklepu internetowego.

Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania będą przysługiwały Ci dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia Twoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw przeciwko przetwarzaniu danych. Dostosowaliśmy Opcje platnosci sklep do nowych wymagań.

John Bollinger System Trading

Twoje dane pozostają bezpieczne. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Strategia bezpieczenstwa na uniwersytecie Cyber

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania przez LPP S. Wiem, że mogę w każdej chwili wycofać zgodę co nie wpływa na dokonane wcześniej czynności.