Przejdź do treści

Na tej podstawie budujemy naszą ofertę. Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń i edukacji osób dorosłych oraz doradztwa w zakresie ochrony osób i mienia. Tworząc ofertę kursowo-szkoleniową odpowiadamy na aktualne potrzeby rynku, dostosowujemy ją także do konkretnych wymagań naszych klientów. Wyróżnia nas innowacyjność, która powoduje doskonalenie jakości pracy w każdej dziedzinie. Kadra dydaktyczna naszych szkół policealnych i kursów to wybitni specjaliści i praktycy branży ochrony osób i mienia oraz usług detektywistycznych, sądownictwa, jednostek specjalnych wojska, policji, straży granicznej posiadający wykształcenie wyższe, specjalistyczne uprawnienia oraz przygotowanie pedagogiczne.

Szkoly szkoleniowe

Formularz służy do rezerwacji miejsc na nadchodzące kursy i szkolenia. Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej osób i mienia, Kurs doskonalący kwalifikowanych pracowników ochrony co 5 latKurs pracownika zabezpieczenia technicznego, Szkolenie do licencji detektywa, Szkolenie dla członków służby porządkowej oraz służby informacyjnej, Szkolenie dla kierownika do spraw bezpieczeństwa na imprezie masowej. Kursy i szkolenia organizujemy na terenie całego kraju.

Najwyższe wyniki zdawalności naszych absolwentów szkół i kursów na egzaminach państwowych idą w parze z wiedzą praktyczną i odpowiednim przygotowaniem do wykonywania czynności w zakresie Szkoly szkoleniowe osób i mienia w przyszłej pracy zawodowej.

Szkoly szkoleniowe

Kadra dydaktyczna naszych szkół policealnych i kursów to wybitni specjaliści i praktycy branży ochrony osób i mienia oraz usług detektywistycznych, sądownictwa, jednostek specjalnych wojska, policji, straży granicznej posiadający wykształcenie wyższe, specjalistyczne uprawnienia oraz przygotowanie pedagogiczne. Proponujemy Ci różne metody i formy szkoleń oraz kursów, na przykład warsztaty, gry biznesowe, indywidualne konsultacje z trenerem, dyskusje czy omawianie Szkoly szkoleniowe studies.

Szkoly szkoleniowe

Możesz zdecydować się również na szkolenie w formie e-learningowej. Ceny naszych szkoleń są konkurencyjne, ponieważ ich koszt nie wzrasta o podatek VAT. Szkolenia i kursy w WSB to m.

Szkoly szkoleniowe

Tworząc ofertę kursowo-szkoleniową odpowiadamy na aktualne potrzeby rynku, dostosowujemy ją także do konkretnych wymagań naszych klientów. Oferta kursowa TEB Proponowane kursy prowadzimy cyklicznie, a szczególny nacisk kładziemy na praktyczne aspekty wyszkolenia pod okiem doświadczonych trenerów. Oferujemy szeroki wybór specjalistycznych szkoleń i kursów medycznych, kosmetycznych, komputerowych, handlowych, językowych i innych, które są znakomitym uzupełnieniem wiedzy i umiejętności.

Szkoly szkoleniowe