Przejdź do treści

Idealny dla obsługi działów handlowych, sklepu, hurtowni, punktu sprzedaży itp. Umożliwia automatyzację najczęściej wykonywanych czynności w sklepie tj. Drukowanie zestawień dokumentów, wezwań do zapłaty, not odsetkowych, druczków wpłaty gotówkowej KP - Kasa Przyjęła oraz druczków poleceń przelewu na poczcie lub banku. Przykładowe funkcjonalności: dowolna ilość otwartych rachunków, do 99 różnych sal z definiowanym układem stolików i przypisaniem kelnerów do stolików, kilka zamówień przy jednym stoliku, szybkie wystawianie rachunków, obsługa wielu magazynów, komunikaty dla kucharzy przesyłane przez sieć w wersji sieciowej. Program jest dostosowany do naszych potrzeb i nie myślimy nawet o jego zamianie na inny.

Korzyści programu handlowego, które nasi klienci cenią najbardziej:

Praca oddziałowa Udostępnione zdalnie programy mogą Program handlowy równocześnie uruchamiane przez wielu uprawnionych użytkowników pracujących w centrali, oddziałach lub poza firmą. Idealny dla obsługi działów handlowych, sklepu, hurtowni, punktu sprzedaży itp. Bez dodatkowych opłat Magazyn Multi jest dostosowany do pracy w sieci i obsługuje do magazynów.

Współpracuje z szeregiem kas i drukarek fiskalnych.

Linie produktowe

Wbudowane ma moduły pomocnicze: Produkcja, Kasa, Przelewy. Umożliwia wystawianie dokumentów magazynowych, zakupu i sprzedaży oraz dokumentów kasowych.

Dowiedz się więcej o systemie dla firm handlowych Rozwiń Czym jest system dla firmy handlowej? System dla firmy handlowej to nic innego jak oprogramowanie pozwalające na efektywne zarządzanie dystrybucją. Celem ERP jest zapewnienie klientowi takiego rozwiązania, które zapewni mu szeroki wachlarz możliwości do polepszenia swoich wyników. Rozwiązanie dla branży handlowej integruje wszystkie działania wewnątrz przedsiębiorstwa.

Dedykowane rozwiązanie umożliwia nadzorowanie stanów produktów na magazynie, zarządzanie zapasami, ale także sprawne dostarczenie towaru do odbiorcy. Co więcej, przyczynia się ono do wzrostu sprzedaży, dzięki zwiększaniu ilości realizowanych zamówień, sprawnemu zarządzaniu personelem, skróceniu czasu realizacji wszystkich operacji, prowadzeniu zaawansowanego raportowania w jednym miejscu, a także rejestracji i rozliczania wszystkich zleceń na czas.

... a ponadto:

Czym charakteryzuje się oprogramowanie dla branży handlowej? Oprogramowanie dla branży handlowej musi charakteryzować się przede wszystkim szybkością, dokładnością, a swoimi funkcjonalnościami dostosować się do każdego charakteru pracy.

Program handlowy

Firmy z branży handlowej są nastawione na ciągłe zmiany oraz doskonalenie się i dlatego dedykowane rozwiązanie ERP powinno spełnić wszystkie ich oczekiwania.

Co więcej, ze względu na specyfikę działania, oprogramowanie musi radzić sobie nawet z tymi najbardziej skomplikowanymi analizami czy procesami zachodzącymi w branży dystrybucyjnej.

Programy handlowe

Na tej podstawie system ERP dla firmy handlowej umożliwia m. Co wyróżnia system ERP Sente dla firm z branży handlowej?

Program handlowy

System ERP Sente stworzony w oparciu o nowoczesną technologię Neos to dedykowane rozwiązanie dla branży handlowej, która pomaga firmie zminimalizować straty i wykorzystać swój potencjał do wzrostu istotnych czynników procesu sprzedaży.

To co wyróżnia system wśród konkurencji to m.

Głównym jej zadaniem jest bezpieczne udostępnienie programów ich użytkownikom i aktualnych danych w każdym miejscu, gdzie mogą być potrzebne. Dedykowany jest firmom, których pracownicy np. Najważniejsze zalety programu Zdalna Praca: Efektywne uruchamianie wybranych programów na wskazanym komputerze poza firmą np.

Dzięki wspólnemu kodowi możliwe jest spójne działanie systemu w wielu środowiskach tj. Wielofirmowość i wielojęzyczność — system dla branży handlowej jest przygotowany w taki sposób, by mógł obsługiwać organizacje wielofirmowe działające na różnych rynkach.

Wyliczanie stanów magazynowo-ilościowych na dowolnie wybrany dzień na podstawie wprowadzonych do programu dokumentów i inwentaryzacji.

Program handlowy

Przeprowadzanie inwentaryzacji w oparciu o wprowadzone do programu towary. Rozrachunki Rozrachunki pozwalające na ewidencjonowanie częściowych i zbiorczych wpłat i wypłat gotówkowych oraz przelewowych za faktury i rachunki z mechanizmem automatycznego rozliczania dokumentów z odroczonym terminem zapłaty.

Umożliwia błyskawiczne i wygodne wystawianie i korygowanie dowolnych dokumentów handlowych i magazynowych kontrolując przy tym stany ilościowe towarów. Intuicyjna obsługa sprawia, że praca z programem jest prosta, szybka i przyjemna. Ponadto aplikacja umożliwia przechowywanie danych teleadresowych kontrahentów, cennika towarów i usług, pilnowanie stanów magazynowo-ilościowych, tworzenie gotowych kompletów z innych towarów oraz generowanie jednolitych plików kontrolnych JPK na potrzeby kontroli skarbowych.

Monitorowanie terminów przekroczenia terminów płatności. Graficzne wyróżnianie przeterminowanych płatności. Możliwość importu przelewów bankowych i automatyczne rozliczanie na tej podstawie dokumentów.

Możliwość eksportu poleceń przelewów do banku.

Programy handlowe i magazynowe

Tworzenie zestawień nierozliczonych dokumentów. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

  • Opcja HUUM Trading IQ do Dalam Islam
  • Subiekt GT - sprzedaż i magazyny - opis
  • Programy handlowe, program do magazynu
  • Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji.
  • Szczegóły Odsłony: W ofercie posiadamy proste w obsłudze lecz w pełni funkcjonalne i dostosowane do potrzeb rynku polskiego programy handlowe.
  • Над пустыней ночь и день быстролетно сменяли друг друга, но улицы Диаспара не ведали тьмы -- они постоянно были озарены полднем.
  • Strategia handlowa Zakres na YouTube

Podstawowe możliwości Program handlowy GT: pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych; prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami; prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen 10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe ; pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.

Dodatkowo funkcjonalność programu można rozszerzyć o moduły: kasy fiskalne, kadry i płace, książka przychodów i rozchodów, księga handlowa, praca w sieci. Small Business Bistro - program stworzony dla branży gastronomicznej.

Główne zalety to jego intuicyjność i prostota.