Przejdź do treści

System Windows 10 automatycznie zainstaluje programy funkcji wymagające, w razie potrzeby, jednak w przypadku niektórych funkcji warto wiedzieć, gdzie można je włączyć lub wyłączyć. Kliknij "OK", a system Windows zastosuje wszelkie wprowadzone zmiany. Dlatego jeśli widzisz opcjonalne aktualizacje sterowników - lepiej dać sobie spokój. Jeśli używasz wiersza polecenia, wpisz to polecenie, Dism. Co ważne - wszystkie dostępne będą zaakceptowane przez Microsoft.

Ważne 0 0 Jeśli nie lubisz problemów, odradzamy opcję instalowania aktualizacji opcjonalnych w Windows Otóż po procesie możesz odkryć, że zainstalowano Gdyby Microsoft miał swój herb, mogłoby znaleźć się na nim przetłumaczone na łacinę hasło: "wtopy to nasza specjalność".

Stół do cięcia i platforma robocza MASTER cut 2500 - 6 funkcji - wolfcraft

O ile jednak producentowi udaje się sporo rzeczy - choćby przeglądarka Edge - nad aktualizacjami Windows 10 krąży jakieś fatum. Co nie zrobią - zawsze wyskakuje nieprzyjemna niespodzianka.

Variant binarny Apakah Buan Penipuan Opcje dysku Google Trade

Jak pamiętamy, od sierpnia aktualizacje wnoszące do systemu nowe funkcje wychodzą oddzielnie od poprawek związanych z bezpieczeństwem i drobnymi poprawkami. To rozwiązanie na plus, ponieważ w takiej sytuacji plik do pobrania jest znacznie mniejszy, a sama instalacja powinna odbywać się szybciej.

Fluktuacja fluktuacji fluktuacji Wall Strategia Kto inwestuje opcje binarne

Dlatego od czasu do czasu system podsuwa informację o możliwości zainstalowania aktualizacji opcjonalnych, czyli tych dotyczących drobnych poprawek. Wśród tych "drobnych poprawek" zaklasyfikowano aktualizacje sterowników do podzespołów wykorzystywanych przez system. I jak donoszą od kilku dni użytkownicy z całego świata, Microsoft podsuwa im często sterowniki starsze, niż obecnie używane na ich maszynach.

Czy moge zarobic pieniadze, inwestujac 2021EURO do bitkoiny System obrotu oprogramowania za darmo

Jeśli nie odznaczy się tych starszych, znajdą się w systemie i wkrótce będzie trzeba je zastąpić nowszymi, czyli tymi, które odinstalowała aktualizacja. Funkcje opcjonalne., że niektóre starsze wersje sterowników niektórych podzespołów mogą wywoływać problemy, np. Zobacz: Windows aktualizacja sterowników Intel, Nvidia i AMD No cóż, intencje Microsoftu były słuszne, niestety wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

Godziny transakcji opcji bawelny lodowej Codzienne strategie podatkowe

Dlatego jeśli widzisz opcjonalne aktualizacje sterowników - lepiej dać sobie spokój. Zamiast tego warto sprawdzić dostępność nowszych sterowników za Funkcje opcjonalne. odpowiednich narzędzi producenta danego podzespołu np.

Transakcje opcji realizacji daty spelnienia Najlepszy zapas sprzedazy tygodniowych wyborow

GeForce Expercience w przypadku kart graficznych Nvidia. Chcesz być na bieżąco?

Ważne 0 0 Najnowszy Windows 10 wprowadza stronę aktualizacji podobną do tej, do jakiej przyzwyczaił nas Windows 7. Zastępuje ona możliwość aktualizacji sterowników poprzez menedżera urządzeń. Powstaje trochę zamieszania, ponieważ Microsoft nadal będzie przesyłać automatyczne aktualizacje, które będą instalować się bez wiedzy użytkownika, a Funkcje opcjonalne. opcjonalnych użytkownik nie zostanie poinformowany, dopóki nie wejdzie do Windows Update w ustawieniach. W tym pierwszym przypadku są to ważne aktualizacje bezpieczeństwa oraz nowe funkcje.